Komfort. To coś do czego dążymy podświadomie. Niewygodna pozycja za kierownicą? Poprawiasz fotel. Źle ułożona poduszka? Mościsz się jak ptak w gnieździe. Za zimno? Podkręcasz ogrzewanie. Za głośno? Każesz się j...ściszasz muzykę.

Komfort jest niezwykle istotny podczas pracy. Na naszych szkoleniach mamy nawet specjalny rozdział mówiący o wygodzie pracy. Dlaczego to jest tak ważne? Ponieważ niewygodna pozycja, utrudnione ruchy czy nie optymalne stanowisko pracy powoduje ze każdą czynność staramy się zakończyć tak szybko jak to możliwe bo jest nam niewygodnie i powoduje dyskomfort. W prostej linii prowadzi to do niedokładnej pracy a przecież to dokładność jest fundamentem zajęcia zwanym “detailing”. 

Z tej oto przyczyny nie możemy się obyć bez podręcznego wózka detailingowego. To niezwykle ważne akcesorium w codziennych zajęciach. Przemyślana konstrukcja pozwala na szerokie zastosowanie przez nieskończone możliwości aranżacji. Solidna konstrukcja z blach lakierowanych proszkowo, stabilne i lekko jezdne kółka, mocowanie elementów przy pomocy wysokiej jakości śrub typu “allen” . To tylko niektóre atuty pozwalające mieć pewność długiej i wygodnej eksploatacji. Dokładając do tego możliwość personalizacji mamy gadżet idealny.

Z wózkiem jesteśmy już od kilku miesięcy. Z każdym dniem upewniamy się że jest wart każdych pieniędzy. Szczerze mówiąc gdyby kosztował 250EU nadal byłby świetnym zakupem!

Dziękujemy MrCleaner Detailing Expert za pomoc w realizacji indywidualnego zamówienia a wykonawcy czyli Poka Premium Equipment gratulujemy genialnej koncepcji.

A Ty? Cenisz sobie komfort?